Menu

Důležitá zpráva z Chovatelské stanice Bawean’s Hope!

Náš vrh G byl zároveň radostí i smutkem a jednou překážkou za druhou. Gucci nám ale ukázala sílu v těžkých chvílích a společně jsme dokázaly překonat všechny obtíže.

Narození štěňátek a představení nového člena naší rodiny

S velkou radostí s Vámi chceme sdílet, že se nám 8.8.2023 narodila čtveřice klučičích štěňátek! Ze spojení Catch a Falling Star Lebombo „Gucci“ a Zahabu Danuwa Jamaal „Jamaal“. 

  • Naše milovaná Gucci měla však komplikovaný porod, který musel vyústit v císařský řez, který byl jedinou možností, jak zajistit bezpečí maminky i malých štěňátek.
  • Gucci přišla bohužel o dělohu.
  • Byl to pro nás velmi náročný okamžik, ale jsme vděčni, že naše Gucci byla v bezpečí a na cestě k uzdravení.

Radost i smutek zároveň

I když sdílíme radost ze zrození nových členů naší chovatelské rodiny, také nás provází smutek. První vrh Gucci nepřinesl standardní fenu, což znamená, že pokračovat v chovu této linie bude složitější. 

Vděčnost

Nicméně neztrácíme naději a věříme, že budoucnost nese mnoho nových možností a příležitostí. Jsme velmi vděční, že jsme se vyhnuli větším komplikacím a že máme naše štěňátka i maminku Gucci po našem boku.

Budoucnost

Máme dveře otevřené pro budoucnost, a věříme, že život přinese další výzvy a příležitosti v chovatelském světě, protože právě v nich spočívá kouzlo chovu psů.

VRH G – 8.8.2023, císařský řez

Growth Beyond Limit Bawean´s Hopestandardčervený obojek420g
Gentle Odyssey Bawean´s Hopenestandard – bílá mimo standarad + zálomek na ocasuzelený obojek410g
Glowing Steps Ahead Bawean´s Hopenestandard – tři korunkyžlutý obojek475g
Gentle Heart Embarks Bawean´s Hopenestandard – dermoid sinusmodrý obojek520g

Představujeme nového člena naší rodiny!  

Náš vrh „G“ byl zároveň radostí i smutkem a jednou překážkou za druhou. Gucci nám ale ukázala sílu v těžkých chvílích a společně jsme dokázaly překonat všechny obtíže.

GROWTH BEYOND LIMIT BAWEAN’S HOPE

Toto jméno odráží nejen myšlenku toho, co jsme prožili, ale také fakt, že růst za hranice možností je neodmyslitelnou součástí našeho života a chovatelského světa. Více o REDovi zde

Pošlete nám zprávu 

    Odpovíme vám co nejdříve. Vaše osobní údaje uchováme v bezpečí a neposkytneme je třetí straně.

    # Líbí? Sdílejte s ostatními!