Menu

Více o našem REDovi

Red, naše vzácné štěně jménem Growth Beyond Limit, představuje symbol nekonečného růstu a potenciálu. S bílou hvězdou na hrudníku přináší radost a naději na výjimečnou genetickou linii v naší chovatelské stanici.

Growth Beyond Limit Bawean´s Hope – Red

Redova povaha je příjemná, mazlivá a veselá, což ho činí nejen nadějnou budoucností naší chovatelské stanice, ale samozřejmě skvělým společníkem pro každodenní radosti. Již nyní lze vidět první náznaky Redova exteriéru, který slibuje krásný rámec těla s vynikajícím úhlením, perfektní pohyb a hluboký hrudník.

  • narozen 8.8.2023
  • HD, ED , OCD , SA, LTV – N/A
  • zuby, váha, výška – N/A
  • zdravotní testy – N/A

rodiče Reda

matka: C.I.B. GrandCH MultiCH ClubCH NW multiJCH
Catch a Falling Star Lebombo – GUCCI

otec: C.I.B ClubCH CoursingMaster Zahabu Danuwa Jamaal – JAMAAL

Red se pyšní dědictvím jako vnuk legendárního psa C.I.B MultiCH BISS Elangeni Braveheartrules – EROS, importovaného z Austrálie.

Red, náš nový odchov z vrhu G

Red se narodil jako jediný standardní jedinec mezi čtyřmi štěňaty. Ostatní sourozenci Reda se bohužel narodili s odchylkami od standardu plemene. Bílá barva + zálomek, dermoid sinus a tři korunky na ridge byly nechtěnými rysy, kvůli kterým nemohli být pejsci zapojeni do dalšího chovu.

Red je výjimečným jedincem

Je zajímavé poznamenat, že Red, pokud nám bude štěstí přát, bude jediný chovný potomek naší úžasné Gucci. Ze dvou vrhů Gucci, jsou pouze tři standardní jedinci, z nichž dva nebudou využiti v chovu. Ti se nacházejí ve Skotsku a ve Švýcarsku. Red tak představuje naději a pokračovatele této vzácné genetické linie. S nadějí na pokračování této výjimečné kvality se těšíme na jeho budoucí úspěchy v chovu Rhodéských Ridgebacků.

Záblesk radosti a učenlivosti

Red, aktuální hvězda naší chovatelské stanice, nám každý den přináší radost svým hravým a veselým temperamentem. Od tří týdnů věku neustále vrtí ocáskem, kdykoliv zaslechne lidský hlas. Jeho radostná energie je nakažlivá, a je radost sledovat, jak se seznamuje se světem kolem něj.

V tuto chvíli se Red vyvíjí do nebojácného průzkumníka, který s nadšením objevuje každý kout. Je mimořádně poslušný a učenlivý, a už nyní projevuje zájem o aportování, což ho evidentně baví. Věnujeme se především jeho výchově, jsme přesvědčeni, že v prvním půlroce života je důležité budovat pevný základ.

Co se týká exteriéru, máme opravdu nadějného jedince na cestě. Sledujeme s očekáváním, jak Red vyrůstá v příjemného a elegantního psa.

Prvorozený Diamant Vrhu G

Red, naše vzácné štěně, se narodil jako prvorozený poklad z vrhu G, nesoucí v sobě nejen genetickou bohatost, ale i příběh odvahy a lásky. Jeho příběh začal v době komplikovaného porodu, kdy se na svět dostal císařským řezem. Gucci, naše milovaná fena, měla obtíže s kontrakcemi, což vyžádalo okamžitý zákrok.

V netrpělivém očekávání jsem čekala na chodbě veterinární ordinace, a protože mi bylo srdce těžké vidět, jak Gucci prochází obtížným porodem, přinesli mi ukázat prvního potomka. Byl to malý pejsek s velkou bílou hvězkou na prsíčkách – Red. Tak moc jsem chtěla, aby byl standardní. A štěstí mi přálo – Red se stal nejen symbolickým začátkem vrhu G, ale také nádherným ztělesněním naděje a lásky.

# Líbí? Sdílejte s ostatními!