Menu

About our Elza

Elza je prvorozené štěně z našeho první vrhu A ze spojení Cita a Bhanu. Její rodokmen je především africké, australské a také české linie. Dostala žlutý obojek a již od prvního okamžiku jsme věděli, že s námi zůstane. Elza nám dala krásné dva vrhy.

BIS VetCH African Elza Bawean´s Hope

Elza je velmi elegantní fena s krásným proporcionálním tělem, skvělým pohybem a nese gen pro hnědý nos. Její matka Bawean od Kovářovské hůrky “Cita” je fena kvalitního dlouhého formátu, silných kostí a především úžasné povahy! Elzy otec African Bhanu Zulu Hillvalley´s byl hnědonosý pes žijící v Německu. Jsou po něm dva exkluzivní vrhy a sice náš vrh A-2009 a vrh J-2010 v chs Tusani/SK. V rodokmenu Elzy jsou zvučné jména slavných a kvalitních psů, jako jsou: Lihuntra Amabhele-import Jižní Afrika, Ozrhode Wild Inspiration-import Austrálie, Kwetu´s Xoxa in Denmark-import USA, Ctoret Beni´s Ridges-import Israel.

  • narozena 11.02.2009 ČLP/RR/5683
  • HD 0/0, ED 0/0, OCD neg.
  • plnochrupá, nůžkový skus, výška 62,5 cm, váha 32kg
  • vloha pro hnědý nos

Elza je můj sen

Elza je pro mě můj splněný sen. Je přesně taková, jak jsem si ji představovala, když jsem plánovala náš vrh A. Je to pro mě ideální fenka Ridgebacka. Na povrch vypadá jako křehká fenečka, ale uvnitř je to lvice.

Elza miluje svou rodinu

Elza miluje svou rodinu nade vše a je vždy připravená za každé situace ji chránit. Je velmi mazlivá a vyžaduje neustále mou pozornost. K cizím lidem je rezervovaná a odtažitá, avšak bez známek strachu. Svůj domov hlídá velmi ostražitě.

Elza je velmi poslušná

Elza je velmi poslušná a vnímavá fenka. Nikdy si na nic nestěžuje, nekňučí za dveřmi když ji nechám například v zimě delší dobu venku, nevadí ji procházka v dešti, nevadí ji ležet na tvrdé zemi, neotvírá si sama dveře a další.

Elza je zkrátka Ridgeback, který mi splní vše, co mi na očích vidí a zato ji bezmezně miluji!

Elza – Best in Show

Elza získala

  • Nejkrásnější veterán 2018 klubu KCHRR – 1.místo
  • Nejkrásnější veterán 2018 klubu ČKRR – 2.místo
  • Český Veterán Šampion
  • BIS Veterán klubová výstava ČKRR 2018

5x nejlepší veterán plemene – BOV
Nejlepší fena, BOB, BIG 4.místo

# Líbí? Sdílejte s ostatními!