Menu

Gucci je nejlepší mladá fena ČKRR 2018!

Gucci získala titul Nejlepší mladá fena ČKRR roku 2018 – 1.místo!
Dosáhla 497 bodů, což je nejvyšší počet získaných bodů v klubu od začátku této soutěže.

V roce 2018 nastoupila Gucci do třídy mladých poprvé 21. dubna a tuto třídu ukončila výstavou v Bratislavě, 28. října 2018. V tomto období se zúčastnila celkem 17 výstav, kde dosáhla těch nejvyšších ocenění.

  • Gucci získala titul Nejlepší mladá fena ČKRR roku 2018! Dosáhla 497 bodů, což je nejvyšší počet získaných bodů v klubu od začátku této soutěže.
  • ve svých 15ti měsících dosáhla na titul Klubový šampion KCHRR a o pár týdnů později dokončila titul Klubový šampion ČKRR
  • z počtu 22 přihlášených fen obstála na Evropské výstavě ve Varšavě, kde vybojovala titul Vice European Junior Winner 2018
  • titul Junior šampion ČR dokázala Gucci získat do věku svého prvního roku, za neuvěřitelné 3 měsíce

Na stupně nejvyšší Gucci poslali rozhodčí Miroslav Václavík (ČR), Marina Ostrovskaya (RU), Erwin Deutscher (AUT), Grzegorz Robak (PL), Petr Řehánek (ČR) a Tomáš Kučera (ČR). Velmi si toho vážíme a děkujeme!

Gucci dosáhla titulů JBIS, JBIG, BOJ

Během půl roku Gucci dosáhla na ta nejvyšší ocenění. Titul BOJ – Nejlepší junior získala 7x a na titul JBIG – Nejlepší mladý skupiny FCI dosáhla 4x. Titul nejvyšší JBIS – Nejlepší mladý výstavy Best in Show získala 2x!

# Líbí? Sdílejte s ostatními!