Menu

Cita a Kani

Cita a Kani spolu tvořili moc krásný pár! Jsou si velmi podobní v typu, oba mají stejnou, moc pěknou zlatou barvu srsti, perfektní horní linii, pěkné ridge, krásné tmavé oči a správně uzavřené kočičí tlapky. Oba jsou velmi elegantní.

Pro náš vrh B jsem vybrala: BISS C.I.B. Malozi Jamboni

Z tohoto spojení očekáváme všechna štěňátka s ridge neboť Cita je dominantní homozygot pro ridge. Kani doplňuje Citu svou bezvadnou hlavou a jeho výrazným předhrudím. Co je nejdůležitější, oba jsou naprosto zdraví a mají výborné povahy.

  • narozen 09.04.2006 FIN 22480/06 / výška 68 cm / váha43kg
  • plnochrupý s nůžkovým skusem
  • HD A/A, ED 0/0, OCD neg.
  • majitel: Ilse Hulsebos, chovatel: Tuija Miettinen

Kani

Stačilo by napsat jen jedno slovo a sice DOKONALÝ. Je to skutečně překrásný pes a skvělý zástupce plemene Rhodéského Ridgebacka, co se exteriéru i povahy týká. Kani byl do Holandska importovaný z dalekého Finska.

Kani a jeho exteriér

Má úžasně modelované tělo se skvělou výškou. Celkově působí velmi elegantně. Kani má perfektní hlavu, krásné tmavé oči, super nasazené a dlouhé uši. Vyniká skvělým předhrudím, horní i dolní linií a dlouhým uvolněným pohybem. Má excelentní ridge i box a teplou, pšeničnou barvu srsti.

Exkluzivita v ČR a SR

Měla jsem možnost strávit s Kanim nějaké chvíle a jeho povaha je skutečně vyrovnaná, velmi milá a klidná. DĚKUJI Kaniho majitelce Ilse za všechno! Že jsem mohla ve svém chovu použít tak excelentního psa a dostala jsem exkluzivitu krytí a také že za námi do Čech vážila dlouhou cestu z Holandska.

KANI

A jaká by mohla být štěňátka?

Od spojení City a Kaniho si velmi přeji to nejdůležitější a sice zdravá štěňátka se skvělou povahou.

Moje představy a očekávání jsou Ridgebaci elegantní, pěkného dlouhého formátu se správnou výškou a krásně zlatou barvou srsti. Předpokládám, že psi budou pěkně zaúhlení, budou mít krásné hlavy s tmavýma očima a skvělou horní a dolní linií.

CHOV je o spoustě aspektů, o tom, jak vyprodukovat co nejkrásnější Ridgebacky, které se přiblíží „ideálnímu“ psu, kteří budou zdraví a kteří boudou mít vyrovnanou povahu! Součástí toho všeho je potřeba i trochu štěstí. Uvidíme, co nám toto spojení přinese…

# Líbí? Sdílejte s ostatními!